Postęp inwestycji

Apartamenty GliVice zyskują docelowe barwy! 16 lipiec 2021

Apartamenty GliVice zyskują docelowe barwy!

Inwestycja przy ul. Józefa Uszczyka nabiera już nie tylko docelowych kształtów, ale również barw. Budynek „A” zyskał w pełni elewację zewnętrzną, a na budynku „B” została ukończona już w około 85%.

Zimno, Zimniej i Zima nadeszła 18 grudzień 2020

Zimno, Zimniej i Zima nadeszła

W ostatnim miesiącu nasze działania mocno przyspieszyły. Aktualnie trwa praca nad stanem otwartym obu budynków.

Intensywna jesień na Apartamentach Glivice 20 październik 2020

Intensywna jesień na Apartamentach Glivice

Kolejne tygodnie na inwestycji to kontynuacja prac nad stanem surowym otwartym obu budynków a także przygotowania do dalszych etapów i kamieni milowych budowy.

Raport postępu prac na Inwestycji 21 wrzesień 2020

Raport postępu prac na Inwestycji

W ostatnich tygodniach prace na inwestycji Apartamenty Glivice nie zwalniają tempa! Konstrukcja stanu surowego po ukończeniu stanu „0” pnie się do góry każdego dnia, a budynki rosną jak na drożdżach.

Pierwszy kamień milowy osiągnięty 21 sierpień 2020

Pierwszy kamień milowy osiągnięty

Z radością informujemy, że pierwszy kamień milowy prac – stan „0” obu budynków został ukończony z dziesięciodniowym wyprzedzeniem w stosunku do założonego harmonogramu prac.

Biuro Sprzedaży otwarte! 20 sierpień 2020

Biuro Sprzedaży otwarte!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w odpowiedzi na duże zainteresowanie ofertą „Apartamenty Glivice” otworzyliśmy stacjonarne Biuro Sprzedaży Mieszkań na terenie naszej Inwestycji.

Niech się mury pną do góry 20 sierpień 2020

Niech się mury pną do góry

Po ponad półtora miesiąca intensywnych prac na terenie Inwestycji „Apartamenty Glivice” przedstawiamy Państwu kolejny raport z budowy.

Konstrukcja podziemnej hali garażowej 18 maj 2020

Konstrukcja podziemnej hali garażowej

Po blisko półtora miesiąca intensywnych prac na terenie osiedla „Apartamenty Glivice”, ponad płytę fundamentową budynku „A” wyrastają już pierwsze żelbetowe ściany podziemnej hali garażowej. Do końca miesiąca planujemy wykonać wszystkie ściany nośne garażu, a także rozpocząć przygotowania pod wykonanie stropu, po którym rozpoczną się prace murarskie docelowych lokali mieszkalnych.

Pierwszy beton, pierwsza stal! 12 maj 2020

Pierwszy beton, pierwsza stal! Postęp prac

Na terenie inwestycji „Apartamenty Glivice” od kilku tygodni trwają roboty budowlane. W ostatnim czasie przygotowane zostało zaplecze budowy, teren został ogrodzony a na miejsce wjechał ciężki sprzęt. Podczas minionego miesiąca wykonany został wykop pod płytę fundamentową garażu podziemnego. Wylane zostały również warstwy podbetonu, ułożona kanalizacja sanitarna, a budynek „A” zyskał zbrojenie płyty fundamentowej.

Oficjalne rozpoczęcie budowy Apartamenty Glivice 14 luty 2020

Oficjalne rozpoczęcie budowy Apartamenty Glivice

Tuż obok centrum Gliwic, w rejonie ul. Toszeckiej oraz Jana Śliwki, Blockhaus. rozpoczyna realizację nowego projektu mieszkaniowego pod nazwą „Apartamenty Glivice”. Prace już zostały rozpoczęte, ich końcowym efektem powstaną dwa budynki wielorodzinne liczące łącznie 64 mieszkania i apartamenty dwukondygnacyjne, zintegrowane z garażem podziemnym mieszczącym 71 miejsc postojowych pod całością inwestycji.