14 luty 2020

Oficjalne rozpoczęcie budowy Apartamenty Glivice

Tuż obok centrum Gliwic, w rejonie ul. Toszeckiej oraz Jana Śliwki, Blockhaus. rozpoczyna realizację nowego projektu mieszkaniowego pod nazwą „Apartamenty Glivice”. Prace już zostały rozpoczęte, ich końcowym efektem powstaną dwa budynki wielorodzinne liczące łącznie 64 mieszkania i apartamenty dwukondygnacyjne, zintegrowane z garażem podziemnym mieszczącym 71 miejsc postojowych pod całością inwestycji.

Po wielu miesiącach przygotowań ruszamy z budową Apartamentów Glivice. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia FrantaGroup z Katowic. Autor projektu we współpracy z Inwestorem zadbał by przestrzeń wewnątrz jak i na zewnątrz budynków była jak najbardziej przyjazna mieszkańcom. Najbliższa okolica oferuje spokój i ciszę natomiast w niedalekiej odległości zapewnia wiele udogodnień, bliskość szerokiej oferty usługowo-handlowej oraz dostępu do komunikacji miejskiej.

Samą inwestycję wyróżniać będzie nowoczesny, minimalistyczny wygląd zewnętrzny, a także wysoki standard mieszkań jak również części wspólnych. Wszystkie z oferowanych mieszkań w standardzie otrzymują ogrzewanie podłogowe sterowane indywidualnie oraz dostęp do wypłytkowanego balkonu bądź ogródka/tarasu naziemnego, każde z tego typu mieszkań będzie również wyposażone w instalację przygotowaną do montażu systemu klimatyzacji indywidualnej. Ponadto w ofercie znajdują się również dwukondygnacyjne apartamenty o podwyższonym standardzie, na który składa się podwyższona wysokość pomieszczeń z 275 do 300cm, tarasy wykończone deską kompozytową oraz z częścią wolną do zagospodarowania zielenią, nowoczesne okna tarasowe HST a także gotowy system klimatyzacji indywidualnej.

Każde z mieszkań czy apartamentów zaprojektowane zostało z myślą o maksymalnym podniesieniu komfortu życia. Wszystkie ściany działowe oznaczone na kartach mieszkań kolorem szarym zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający ich dowolną aranżację. Dzięki takiemu zabiegowi, każdy Nabywca ma możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni pod własne wymagania, tworząc idealną przestrzeń do życia.

informuje Prezes spółki Adrian Dyduch.

Szybki i komfortowy dostęp do każdego piętra wraz z garażem podziemnym zapewniony zostanie poprzez dwie nowoczesne windy, a klatki schodowe wykonane zostaną przy zachowaniu nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu. Na poziomie garażu podziemnego, dla mieszkańców dostępne będą również komórki lokatorskie o różnej wielkości oraz pomieszczenie z przeznaczeniem na śmietnik budynkowy. Cała inwestycja oznakowana zostanie poprzez system indentyfikacji wizualnej, za której spójność odpowiadać będzie renomowana agencja FlatArt.

Na części wspólne składać się będą parking nadziemny ogólnodostępny, ławeczki oraz stojaki rowerowe przy budynkach. Część wspólna to także miejsce rekreacji dla najmłodszych mieszkańców – Inwestor planuje realizację placu zabaw dostępnego dla Nabywców, zlokalizowany pomiędzy budynkami tak aby pociechy były łatwo widoczne z okien większości mieszkań czy apartamentów.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2021 roku.
Zachęcamy do odwiedzania naszej inwestycji na Facebook-u: Apartamenty Glivice.