18 grudzień 2020

Zimno, Zimniej i Zima nadeszła

W ostatnim miesiącu nasze działania mocno przyspieszyły. Aktualnie trwa praca nad stanem otwartym obu budynków.

Prace toczą się nie tylko na murach – w budynku pracują już także ekipy elektryczne i hydrauliczne, które dbają o podłączenie wszystkich rur w garażu podziemnym i częściowo na parterach budynków. Ekipa elektryczna wykonuje instalacje elektryczne w mieszkaniach znajdujących się na parterach obu budynków wraz z całą pozostałą instalacją w garażu podziemnym.

  • W budynku oznaczonym symbolem „B” w ostatnim czasie został zabetonowany strop 2 piętra i rozpoczęte zostały prace murarskie na piętrze 3.
  • W Budynku „A” kończy się właśnie murowanie ścian piętra 3 i zaczynają prace nad zbrojeniem stropu nad piętrem 3.

Dobiega końca również murowanie ścianek działowych na parterze budynku „B” i zaczyna się murowanie ścian działowych na pierwszym piętrze w budynku „A”. Trwają także przygotowania do kolejnych robót takich jak elewacje i montaż okien.

Pomimo zimowej aury wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem. Mamy nadzieję, że zima w tym roku będzie łaskawa, co jeszcze bardziej ułatwi nam zadanie.

Zachęcamy do obserwowania nas na portalach społecznościowych, a także do odwiedzania naszego stacjonarnego Biura Sprzedaży, gdzie z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące inwestycji i pokażemy mieszkania.